„City Cross Run Walk 2018 Českou Lípou“.

V sobotu 15.9.2018 se naše škola zúčastnila štafetového běhu mezi školami na běžecké akci v České Lípě „City Cross Run Walk 2018 Českou Lípou“. Konal se již třetí ročník. Běželo se 7x1km a startovalo 6 škol. Naše děti skončily na 4.místě a celou akci si skvěle užily. Akci moderoval olympský vítěz z Nagana Aleš Valenta a jako další host byl náš nejlepší koulař Tomáš Staněk. Počasí nám vyšlo a děti za odměnu dostaly běžecké tričko, poukázku do bazénu a občerstvení…Děkujeme

Na akci byla přítomna i Česká televize, jejíž redaktorka zpovídala žáky z jednotlivých škol. A záznam z této akce bude vysílán v České televizi dne 20.10.2018  na programu „Déčko“ v pořadu „Lvíčata“.

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -