Dotazník k distančnímu vzdělávání

Děkuji všem zákonným zástupcům za využití možnosti vyjádřit se k průběhu distanční výuky na naší škole. Vyjádřit své názory využilo téměř 50 % zákonných zástupců.

Výsledky dotazníků viz příloha.

Doplnění některých otázek

Otázka  7. Je délka každodení on-line výuky dostatečná a přiměřená

červený puntík - Určitě ne - preferoval bych kratší: 0

fialovýpuntík - Určitě ne - preferoval bych delší: 18

Zde postupujeme v rámci pokynů MŠMT, který doporučuje pro 1. stupeň 2 až 3 h on-line a pro 2. stupeň maximálně 3 hodiny on-line. Další vzdělávání pak probíhá off-line samostatnou přípravou žáků.  V mnoha třídách je nutné výuku dělit do skupin a tím se délka výuky pro vyučující prodlužuje.

Děkuji znovu všem za zapojení do dotazníku a současně i za nasazení, které je v rámci distančního vzdělávání ze strany zákonných zástupců naprosto zásadní a nenahraditelné. S přáním, aby současný stav brzy skončil a vše se vrátilo starých dobrých kolejí a časů.

Připojené soubory