Exkurze - sklářská škola Nový Bor

V pátek 20. 4. jsme v rámci exkurze navštívili sklářskou školu v Novém Boru. Této exkurze se zúčastnili naši druháčci a jistě na ni budou dlouho vzpomínat, neboť byla přeplněna zážitky. Prvním zážitkem byla samotná cesta. :) Vlak, který nás měl odvézt do Nového Boru, nás díky výluce dovezl jen na zastávku Střelnice. Tam jsme byli naloženi do autobusu, který nás do Nového Boru zavezl. Úsměv z tváří nám však nezmizel ani přes nemalé zpoždění, neboť jsme byli pod vedením paní učitelky Hovorkové, která vše operativně domlouvala s pány ze sklářské školy. Vše dobře dopadlo a my dorazili na místo činu. Žáci byli rozděleni do 7 skupin, každou skupinu si vzal na starost jeden mistr, který dohlížel na jejich práci. Díky skvělé organizaci si žáci vyzkoušeli mnoho aktivit jako např. foukání skla, broušení, rytí, malování, výrobu šperku. Žáci dostali své výrobky a mohli se tak pochlubit doma. Byl to neuvěřitelný zážitek a my moc děkujeme paní učitelce Hovorkové za skvělý nápad a realizaci. Velké poděkování patří také usměvavému a ochotnému týmu ze sklářské školy.

Claudia Nedvedová, tř. uč. 2.B

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -