Karanténa - zaměstnanci školní jídelny

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k nastalé situaci, kdy od zítřka budou zaměstnanci školní jídelny v karanténě nařízené KHS, nebudeme moci zajistit obědy pro žáky ZŠ, pro MŠ stravování zajistíme a tím se vyhneme jejímu uzavření.

Tento stav bude v lepším případě trvat do středy 12. 1. 2022 a od čtvrtka již běžné stravování. V případě pozitivních PCR testů zaměstnanců se situace prodlouží do pátku 14. 1. a vařit bychom měli začít v pondělí 17. 1. 2022.

O tom,  který scénář se naplní, budete včas informováni. Obědy strávníků budou na tyto dny automaticky odhlášeny.

Po dobu této situace budou odvolány šesté vyučovací hodiny na I. stupni a žáci budou končit nejpozději ve 12:35h.

Na druhém stupni budou odvolány odpolední hodiny a vyučování bude končit nejpozději ve 13:30h.

V tyto dny prosím vybavte své děti vydatnějšími svačinami a nápoji – především u dětí, které chodí odpoledne do ŠD a dětského klubu.

Děkuji za pochopení této složité situace