Městská policie u našich prvňáčků

Městská policie u našich prvňáčků

Děkujeme Městské policii Česká Lípa za návštěvu, při které prvňáky seznámila s bezpečným chováním. Ať už při cestě do a ze školy, v rámci silničního provozu nebo i pobytu ve škole. Příslušníci MP předvedli dětem policejní výstroj, služebního psa, auto a seznámili je s prací policisty. Také děti upozornili na nebezpečí a krizové situace venku i doma a návodem, jak je řešit. Děti byly nadšené, pozorně naslouchaly a aktivně se účastnily programu.

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -